Bosuć 3, 22220 Bilice
  +385 (0)22 310 599       info@opcina-bilice.hr   FACEBOOK

Jednostavna nabava

Objavljeno: 29.03.2019

Na temelju članka 7. Pravilnika o provedbi postupaka jednostavne nabave („Službeni glasnik Općine Bilice“, broj 1/17) i članka 37. Statuta Općine Bilice («Službeni vjesnik Šibensko-kninske županije», vroj 10/09, 5/13 i 8/13 i „Službeni glasnik Općine Bilice“, broj 3/18 i 5/18), Načelnik Općine Bilice, dana 29. ožujka 2019. godine, donosi odluku o početku postupka jednostavne nabave za izradu projektne dokumentacije za zgradu Općine u Bilicama.

Tekst objave kao i poziv za dostavu ponuda pregledajte na poveznicama:

# Dokument: Format: Veličina:
1 Odluka o početku postupka jednostavne nabave za izradu projektne dokumentacije za zgradu Općine u Bilicama pdf 122.18 KB
2 Poziv za dostavu ponuda za izradu projektne dokumentacije za zgradu Općine u Bilicama pdf 154.35 KB

Biličani pitaju

Imate pitanje, primjedbu ili pohvalu?

Prijava kvara na infrastrukturi

Želite prijaviti kvar na infrastrukturi ili nešto što treba popraviti ili zamijeniti?

Saznajte više

Car Konstantin Porfirogenet, pisac iz 10. st. navodi mjesto Belitcein (to belitzein), a povjesničar Vjekoslav Klaić smatra, da su to današnje Bilice.