Bosuć 3, 22220 Bilice
  +385 (0)22 310 599       info@opcina-bilice.hr   FACEBOOK

Natječaji i javni pozivi

Objavljeno: 08.04.2019

Na temelju odredbe članka 17. stavka 1. točke 6. Zakona o turističkim zajednicama i promicanju hrvatskog turizma (“Narodne novine”, broj 152/08), članka 1. Pravilnika o posebnim uvjetima koje moraju ispunjavati zaposleni u turističkom uredu turističke zajednice općine, grada, županije i Glavnom uredu Hrvatske turističke zajednice (“Narodne novine”, broj 23/17 i 72/17), članka 26. i 51. Statuta Turističke zajednice Općine Bilice („Službeni vjesnik Šibensko-kninske županije“, broj 10/10), te Odluke o raspisivanju natječaja za izbor i imenovanje direktora Turističkog ureda Turističke zajednice Općine Bilice, koju je donijelo  Turističko vijeće Turističke zajednice Općine Bilice 14. ožujka 2019. godine, Turističko vijeće Turističke zajednice Općine Bilice, 08. travnja 2019. godine, raspisuje natječaj za izbor i imenovanje direktora/ice Turističkog ureda Turističke zajednice Općine Bilice.

# Dokument: Format: Veličina:
1 Natječaj za izbor i imenovanje direktora/ice Turističkog ureda Turističke zajednice Općine Bilice pdf 153.96 KB

Biličani pitaju

Imate pitanje, primjedbu ili pohvalu?

Prijava kvara na infrastrukturi

Želite prijaviti kvar na infrastrukturi ili nešto što treba popraviti ili zamijeniti?

Saznajte više

Car Konstantin Porfirogenet, pisac iz 10. st. navodi mjesto Belitcein (to belitzein), a povjesničar Vjekoslav Klaić smatra, da su to današnje Bilice.