Bosuć 3, 22220 Bilice
  +385 (0)22 310 599       info@opcina-bilice.hr   FACEBOOK

OBAVIJEST STOŽERA CIVILNE ZAŠTITE!!

DANA 19. OŽUJKA 2020. STOŽER CIVILNE ZAŠTITE OPĆINE BILICE SUKLADNO ODLUCI VLADE REPUBLIKE HRVATSKE DONOSI SVOJE ODLUKE NA PODRUČJU JEDINICE LOKALNE SAMOUPRAVE OPĆINE BILICE. GLEDA NOVONASTALE SITUACIJE DONOSI SE SLIJEDEĆA ODLUKA:

• POVODOM PANDEMIJE VIRUSA MOLIMO STARIJE STANOVNIŠTVO KOJE SPADA U RIZIČNU SKUPINU DA SE NE IZLAŽU RIZICIMA TE OSTANU U SVOJIM KUĆAMA. TKO NIJE U MOGUĆNOSTI DOĆI DO KUĆNIH POTREBŠTINA, PREHRANE I LIJEKOVA I NEMAJU UŽE ČLANOVE OBITELJI. MOLIMO VAS DA NAS KONTAKTIRATE POVODOM GORE NAVEDENOGA:

098 -761703 DVD BILICE

022/310-599 OPĆINA BILICE

• U KOLIKO SITUACIJA ESKALIRA OPĆINA BILICE ĆE NABAVITI MASKE ZA CJELOKUPNO STANOVNIŠTVO I POTREBNA DEZINFEKCIJSKA SREDSTVA.

Objavljeno: 19.03.2020

Biličani pitaju

Imate pitanje, primjedbu ili pohvalu?

Prijava kvara na infrastrukturi

Želite prijaviti kvar na infrastrukturi ili nešto što treba popraviti ili zamijeniti?

Saznajte više

Car Konstantin Porfirogenet, pisac iz 10. st. navodi mjesto Belitcein (to belitzein), a povjesničar Vjekoslav Klaić smatra, da su to današnje Bilice.